بازرگانی فلاحتی

بازرگانی فلاحتی

عرضه کننده انواع محصولات پلیمری ورق، میلگرد و لوله

02166698089

میلگرد یو پی وی سی upvc

تاریخ انتشار : 2016/08/29

میلگرد یو پی وی سی upvc

میلگرد یو پی وی سی upvc بدون وجود نرم کننده  را PVC سخت میگویند.

 

کاربرد

PVC نوع سخت به صورت ورق، لوله، پروفيل هاي پنجره‌ و قطعات قالبگيري مصرف مي شود.

همچنین محصولات فرعی وجود دارد که پروفیلهای اکسترود شده بر پایه پلی وینیل کلراید سخت (یو پی وی سی) با مقاومت ضربه بالا است که دارای سطح خارجی ظوسی می‌باشند و در ساخت در و پنجره‌هایی که در دیواره خارجی ساختمان بکار می‌روند، استفاده می‌گردند.

upvc کاربردهاي گسترده اي دارد مانند ساخت کابینت ،تایل سقفی ، پارتیشن و مصارف ساختماني و… و بدليل مقاومت در مقابل رطوبت و آب و طول عمر اقتصادي بالا در نواحي داراي رطوبت بالا و يا محلهائي که در ارتباط مستقيم با آب مي باشند کاربرد ويژه اي دارد. ورق UPVC (فومیزه) همانند چوب و ام دي اف مي تواند بريده شود، چسبانده شود و همچنين قابليت ميخ زدن بدون شکاف برداشتن دارد.  از دیگر ویژگی های این محصول ضدباکتری بودن این محصول است. اين محصولات داراي خاصيت نفوذ ناپذيري بالا در برابر آب و مقاومت در برابر مواد شيميايي نظير اسيدها و قليایی ها مي باشند. در محيط هاي مرطوب تغيير شکل نداده و شوره نمي زنند. همچنین قابليت انعطاف و فرم دهي بالایی دارند. ضريب سختي سطح اين محصولات در مقايسه با چوب طبيعي بالا و از مقاومت فشردگي ۱٫۷ برابر نسبت به چوب برخوردارند. با توجه به نوع مواد بکار رفته و فرآيند توليد، داراي رنگ ها و الگوهاي مختلف در توليد مي باشند.

 

پروفیلها  upvc می‌توانند کاملاً از مواد خام ساخته شده باشند و یا دارای یک هسته از ضایعات و یا مواد بازیافتی باشند که این هسته می‌تواند توسط پی وی سی سخت و بوسیله کواکستروژن پوشش داده شده باشد.

 

 

ویژگی‌ها و روش‌های آزمون لوله‌های UPVC

ISIRI 7671: لوله‌های گرمانرم – اندازه‌گیری برگشت طولی – رواستاندارد لیزو ۹۰۰۱ش آزمونISIRI 7668: لوله و اتصالات پلی وینیل كلرید سخت – چگالی – ویژگی‌هاISIRI 2412: روش اندازه گیری ابعاد لوله های پلاستیکیISIRI 2414: لوله و اتصالات گرم نرم- تعیین دمای نرمی ویکات –

 

استانداردهای BSI جهت لوله‌های UPVC

 

BSI 3505: لوله های پی وی سی برای استفاده در تأسیسات آب سرد

BSI 3506: لوله های پی وی سی برای استفاده در تأسیسات صنعتی

BSI 3867: قطر خارجی و فشار اسمی لوله های پلاستیکی

برخی از مشتریان