بازرگانی فلاحتی

بازرگانی فلاحتی

عرضه کننده انواع محصولات پلیمری ورق، میلگرد و لوله

02166698089

ورق میلگردولوله پلی استایرن PS

تاریخ انتشار : 2014/08/04

ورق میلگردولوله پلی استایرن PS

 

ورق میلگردولوله پلی استایرن PS مخلوط با الیاف شیشه میباشد که باعث بهبود کیفیت در برابر سایش میشود ولی در برابر تغییر شکل  متفاوت میکند. تفلون مخلوط با کربن و گرافیک که باعث بهبود کیفیت در برابر سایش و عدم تغییر شکل میشود.پلی استایرن PS ماده ای شفاف است که به صورتهای مختلف فیلم، ورق و… قابل تولید میباشد. از مهم ترین کاربردهای ورق میلگردو لوله پلی استایرن PS ساخت مواد یکبار مصرف است. همچنین از فومهای پلی استایرن در صنایع بسته بندی و نیز عایق کاری استفاده میشود.

ورق میلگردو لوله پلی استایرن PS یک پلاستیک تقریبا ارزان  و سخت است و به دلیل ویژگی های خاص خود و کم بودن هزینه ساخت آن در دنیای پیشرفته امروز کاربرد زیادی یافته است.

برای مثال لیوان ها و ظروف غذایی یکبار مصرف از پلی استایرن هستند و از مشخصات آن محدوده رنگ بسیار مناسب، شفافیت، سختی و جذب کم آب است.

 مزایا

۱: شفافیت بسیار بالا: (پی.سی) حدود۹۰% نور را از خود عبور میدهد.

۲: قابلیت رنگ پذیری بسیار بالا

۳: غیر قابل اشتغال

۴: پایداری ابعادی بالا

معایب

۱: مقاومت پایین در برابر عوامل جوی

۲: مقاومت گرمایی بسیار پایین

خواص پلی استایرن

یک ترموپلاست کالای شفاف ، بی شکل و غیرقطبی است که پردازش آن آسان است و می تواند به تعداد زیادی از محصولات نیمه تمام مانند فوم ، فیلم و ورق تبدیل شود. این یکی از بزرگترین پلاستیکهای پر حجم, متشکل از حدود هفت درصد از کل بازار گرمانرم می باشد .

PS یک عایق الکتریکی بسیار خوب است ، به دلیل عدم کریستالی بودن از شفافیت نوری بسیار خوبی برخوردار است و در برابر اسیدها و بازهای رقیق شده مقاومت شیمیایی خوبی دارد.

  acrylic-transparent-sheet-500x500 ps-sheets-in-vietnam

 

برای اطلاع ازقیمت ها با تلفن زیر تماس بگیرید

۰۲۱۶۶۶۹۸۰۸۹-۰۲۱۶۶۶۹۸۰۲۷

برخی از مشتریان